Wutse - ElektrikWutse - Mekanik

Asus Vivobook X542UR-GQ434T Intel Core i5 8250U 4GB 1TB GT930MX Windows 10 Home 15.6

AUK.00192

Puan: 3.500.000

Talep Miktarı:
Önemli Bilgi:
• Almış olduğunuz hediyenin kurulum ve herhangi bir arızasının bulunması durumunda lütfen ilgili markanın yetkili servisini arayınız. Arsal Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. bu işlemlerin yerine getirilmesinde yetkili değildir.
• Arsal Otomotiv, seçmiş olduğunuz hediyenin stokta bulunmaması halinde aynı özellikte ve aynı değerde bir diğeri ile değiştirme hakkını saklı tutar.
• Kampanya dâhilinde verilecek hediyelerin fiyatlarının, tedarikçi firma tarafından değiştirilmesi durumunda buna bağlı olarak Arsal Otomotiv, vermiş olduğu puanları değiştirme hakkına sahiptir. (artış veya azalış yönünde)
• Seçilen ve teslim alınan hediyelerin iade ve değişimleri yapılamaz. Bu gibi talepler, Arsal Otomotiv tarafından kabul edilmeyecektir.

Asus VivoBook, modern tasarımıyla ve teknik özellikleriyle tanınan bir modeldir. Güzellik ve performansı bünyesinde barındıran bu ürün, günlük kullanım ve eğlence için oldukça uygundur. Özellikle oyun deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılara uygun olan bu ürün, ekran kartı ve görsel performansı sayesinde tercih edilme sebepleri arasındadır. Kullanım açısından bakıldığında kolay ve güvenilir olan bu taşınabilir bilgisayar sorunsuz çalışma imkanına sahiptir.

Teknik Özellikler ile Yüksek Performans Bir Arada

İşlemci: Intel Core i5-8250

RAM: 4 GB

Ekran Ölçüsü: 15,6 inç

HDD Kapasitesi: 1 TB

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 930MX

İşletim Sistemi: Windows 10 Home

Benzer Hediyeler

MARKALARIMIZ