Wutse - ElektrikWutse - Mekanik

Unipoint Semineri - İşinin Ustalarıyla "Antalya Buluşması 25-26-27 şubat 2016"

Aftermarket pazarının en önemli markalarından biri olan UNIPOINT’ in seminer programı için değerli usta ve perakendecilerimizle Voyage Belek Hotel’ de Antalya Buluşmamızı gerçekleştirdik. 

İşinin Ustaları’yla Buluşma toplantılarımızın ikincisini, Unipoint Semineri için gerçekleştirdiğimiz Antalya Buluşması’ nı 25-26-27 şubat tarihlerinde Voyage Belek Hotel’ de değerli usta ve perakendecilerimizle bir araya gelerek tamamladık. Unipoint’ in üst düzey yetkililerince genel şirket sunumu, marka sunumu ve teknik ürün sunumlarının paylaşıldığı seminer programımızda, hem misafirlerimize ürünlerimiz ile ilgili bilgiler verme, hem de kendilerinin değerli görüşlerini alma fırsatı bulduk. Aynı zamanda Unipoint baş mühendisinin de katılımıyla ustalarımız, merak ettikleri teknik soruları birebir paylaşabildikleri bir ortam yakalamış oldular.

Seminer programımızda Arsal Ailesi’ ni giderek büyüten İşinin Ustalarına bir de eğlenceli bir süprizimiz oldu. Profesyonel bir tiyatro ekibi tarafından özel olarak oynanan “Unipoint Kabaresi” ni izlerken hep birlikte güldük eğlendik.


29.02.2016 15:55:35

«Tüm Haberler

MARKALARIMIZ