Wutse - ElektrikWutse - Mekanik

Vestel NF520 A++ Buzdolabı

AUK.00195

Puan: 2.900.000

Talep Miktarı:
Önemli Bilgi:
• Almış olduğunuz hediyenin kurulum ve herhangi bir arızasının bulunması durumunda lütfen ilgili markanın yetkili servisini arayınız. Arsal Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. bu işlemlerin yerine getirilmesinde yetkili değildir.
• Arsal Otomotiv, seçmiş olduğunuz hediyenin stokta bulunmaması halinde aynı özellikte ve aynı değerde bir diğeri ile değiştirme hakkını saklı tutar.
• Kampanya dâhilinde verilecek hediyelerin fiyatlarının, tedarikçi firma tarafından değiştirilmesi durumunda buna bağlı olarak Arsal Otomotiv, vermiş olduğu puanları değiştirme hakkına sahiptir. (artış veya azalış yönünde)
• Seçilen ve teslim alınan hediyelerin iade ve değişimleri yapılamaz. Bu gibi talepler, Arsal Otomotiv tarafından kabul edilmeyecektir.
* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

Vestel NF520 A++ 520 Lt no frost buzdolabı; enerji tasarruflu, geniş hacimli, kullanışlı bir buzdolabıdır. Çift kapaklı özellik sayesinde dondurucu ve soğutucu kısımlarındaki kokular birbirine karışmaz. Özel tasarım iç rafları ile kullanışlılık kazanan model, no frost özelliği ile kullanıcılarını buz derdinden kurtarır. Nem dengesi ve hava sirkülasyonu sağlarken ısı derecesini sabit tutar. Bu sayede 30 güne kadar yiyecekler taze halde saklanabilir. Cam raflar hem estetik açıdan hem de en arkadaki ürünün bile kolaylıkla görünebilme avantajından dolayı buzdolabının iç alanını kaplar. Kapaklarda yer alan raflardaki içecekler ise iç alanla eşit soğuklukta tutularak dolabın her yerinde aynı derecenin ölçülmesi sağlanır. 

Meyve ve Sebzeler Tüm Tazeliğiyle Dolabınızda 

 • Vita Depo adı verilen özellik sebzelik kısmındaki nem dengesine yardımcı olur. Kapanıp açılabilen klapeler sayesinde sebzelik alanda nem kontrolü gerçekleşir. İçerideki yiyecekler daha az neme temas ettiği için çok daha uzun süre sağlıkla tüketilebilir. Vitaminlerini uzun süre koruması beklenen besinler için iki adet sebzelik bulunmaktadır.
 • Dondurucu ve soğutucu alanların hava döngüsü farklı sistemlerin kontrolündedir. Soğutucuda uzun süre tazelik, dondurucuda buzsuz alanlar sağlayan bu özellik Frost Free adını taşır. 
 • Cihaz içinde dönen hava tazedir. Bu sayede yiyeceklerin ömrü uzar, bağımsız hava yardımı ile yiyecekler tazeliğini korur. 
 • Tüm cam raflar kırılmaya karşı dayanıklıdır. Temperli ve serigrafili olan cam raflar, ağır yiyecek ve kaplar için rahatlıkla kullanılabilir. 
 • Çok işlevli bölmeler soğutucu veya dondurucu olarak kullanılabilir. Kullanıcılar ihtiyaçlarına göre seçim yapabilir, gerek duymadıklarında ise bölümleri kapatarak enerji tasarrufu sağlayabilir. 
 • Kahvaltılık bölümü sıfır derece özelliklidir. Böylelikle donmuş ürünler bu alanda sağlıkla çözdürülebilir. Kahvaltılıkların saklanabileceği bölme aynı zamanda et ve süt ürünleri gibi hassas gıdalar için de idealdir. 

Vestel Teknolojisi Evinizde 

 • Ürün Tipi : Çift Kapılı 
 • Enerji Sınıfı : A++
 • Brüt Hacim : 520 Lt
 • Dondurucu Kısım Net Hacmi : 97 Lt 
 • Ses Seviyesi :42 dB
 • Günlük Enerji Tüketimi : 0.830 kWh
 • Ürün Boyutları (YxGxD) : 187 x 70 x 72 cm

Türkiye’nin Teknoloji Lideri Vestel 

1984 yılında Türkiye’de kurulan Vestel, bir Zorlu Holding markasıdır. Hem yerli, hem de dünyanın dört bir yanında kullanıcılara yenilikçi modelleri ile teknolojiyi sunan marka,; 23 yerli, 16 yurt dışı merkezli şirketin çatı şirketidir. Beyaz eşya, küçük ev aleti, bilgisayar, telefon, televizyon gibi onlarca ürün ile piyasada yer alan Vestel’in 16.000 çalışanı vardır.  Yüzlerce satış noktası ve müşteri destek servisi bulunan firma, Türkiye’nin teknoloji üretiminde önde gelen firmaları arasındadır. 

Hareketli Raf Sistemi 

Hareketli cam raf ile kontrol kullanıcılardadır. Kullanıcılar dolabı diledikleri gibi yerleştirebilir, yiyecekler düzenle ve sağlıkla saklanır. İçinde buzmatik bulunduran dondurucunun yanı sıra soğutucu kısımda da yumurtalık ve içecek rafları düzene yardımcı olur. Dondurucu kısımda da kapak rafları ve tek bir iç raf mevcuttur. Kullanıcılar ürünün kullanım kılavuzu üzerinden bilgi alarak ilk ayarları yapabilir. Hava sıcaklığına göre cihazın ısı ayarı yapılarak sorunsuz kullanılabilir. LED ışıklı kapı açık alarmı sayesinde hava dengesinin bozulmasına yol açabilecek unutkanlıkların ve kazaların önüne geçilir. LED ışıklar açık kalan kapının kapanması için kullanıcıları uyararak sinyal verir. İç kısmı net olarak aydınlatan özel ışık sistemi uzun ömürlüdür. 

Siz de Vestel NF520 A++ 520 Lt no frost buzdolabı ile mutfaklarınızda tazeliğin tadını çıkarabilirsiniz. Özellikle bol sebze ve meyve tüketen kişilerin tercihi olan buzdolabını hemen sipariş verebilirsiniz. 

 

Benzer Hediyeler

MARKALARIMIZ